Зарубіжне партнерство

ЗАТ “Ренфорс” було створено в 1996 р як сервісна нафтова компанія, що спеціалізується на наданні послуг з відновлення колекторських властивостей привибійної зони пласта (ПЗП) нафтових і нагнітальних свердловин.

2

Основною метою наукових досліджень ЗАТ “Ренфорс” є розробка комплексних технологій обробки привибійної зони пласта (ОПЗП) нагнітальних і видобувних свердловин, що дозволяють максимально підвищити ефективність обробок і звести до мінімуму витрати на тонну додатково видобутої нафти.
Для реалізації наукових розробок компанія має власну виробничу базу, що дозволяє виробляти складне нафтове обладнання з унікальних матеріалів і проводити стендові і польові випробування.
У 2003 р постійно ведеться спільна робота з фахівцями Київського політехнічного інституту Університету (КПІ) з питань розробки унікального обладнання імпульсного репрессіонним-депресивного впливу на привибійну зону пласта (ПЗП) свердловин. Результатом цієї роботи стало створення комплексу обладнання “Імпульс РФ”, що дозволяє значно підвищити ефективність обробок нафтових свердловин. Освоєння даного обладнання почалося в 2003 р в Татарстані на свердловинах ВАТ “РІТЕК”. В даний час продовжуються науково-дослідні роботи по створенню нових зразків техніки і підбору ефективних технологічних рідин.
У 2004 р, розширюючи свою наукову діяльність, ЗАТ “Ренфорс” придбало у ВАТ «Саратовнефтегаз» Лабораторію дослідження керна, що спеціалізується на дослідженнях петрофізіческіх властивостей колекторів і підвищенні продуктивності свердловин.
Всі наукові розробки компанії на способи обробки, технологічні рідини і обладнання захищені патентами.
З самого заснування у складі компанії працюють нафтовики і хіміки вищої кваліфікації, випускники провідних нафтогазових і хімічних вузів Росії, кандидати та доктори наук, що мають багаторічний досвід роботи на керівних постах у великих нафтових російських компаніях.
Компанія є постійним учасником найбільших міжнародних нафтогазових виставок в Росії і за кордоном.
logo_en