Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Вступ за дипломом молодшого спеціаліста

Вступ за дипломом молодшого спеціалісту. Кафедра багато років готує бакалаврів за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою підготовки:

Електромеханічні та Мехатронні

системи енергоємних виробництв

за прискореною програмою на базі диплому «молодший спеціаліст». Кожного року ми набираємо окрему групу студентів, яка навчається за кошти держбюджету або за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб) по індивідуальній прискореній програмі (2 роки 9 місяців) з отриманням стипендії.

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою – 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Якщо обрана тобою спеціальність у КПІ ім. Ігоря Сікорського» входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2020 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Якщо ви бажаєте навчатися на нашій спеціальності за прискореною програмою навчання на базі освітній ступінь «Молодший спеціаліст», незалежно від спеціальності здобутої у коледжі або технікумі, для вступу на навчання за держзамовленням чи за кошти фізичних та юридичних осіб необхідно скласти вступні випробування (комплексний тест математика+фізика) або перезарахувати оцінки сертифікату ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти за 2018 – 2020 рр. з: – математики; – фізики.

Також випускникам коледжів 2020 року необхідно при вступі представити результати складання ДПА з української мови (яка проводиться в форматі ЗНО) з оцінкою мінімум 100 балів.

Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання за квотою – 125.

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Не впусти можливість!

В будь-якому випадку бал з кожної дисципліни має бути більше 100.

УВАГА! Правила прийому до КПІ імені Ігоря Сікорського у 2020 році. Сайт приймальної комісії Розклад приймальної комісії та етапи вступної кампанії
Інструкція по подачі заяви Максимальні обсяги державного замовлення в 2020 році

Контактні дані з питань вступу

кафедри:  067-165-37-48

факультету: (+38096) 065-25-18,

відповідальний за вступ на кафедрі: +380671653748, +380668632729.