Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Вступ за дипломом молодшого спеціаліста

Вступ за дипломом молодшого спеціалісту. Кафедра багато років готує бакалаврів за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою підготовки

Електромеханічні та Мехатронні

системи енергоємних виробництв

за прискореною програмою на базі диплому «молодший спеціаліст». Кожного року ми набираємо окрему групу студентів, яка навчається за кошти держбюджету по індивідуальній прискореній програмі (2 роки 9 місяців) з отриманням стипендії.
Шановні абітурієнти, якщо ви бажаєте навчатися на нашій спеціальності за прискореною програмою навчання на базі освітній ступінь «Молодший спеціаліст», незалежно від спеціальності здобутої у коледжі або технікумі, для вступу на навчання за держзамовленням чи за кошти фізичних та юридичних осіб необхідно скласти вступні випробування або перезарахувати оцінки сертифікату Українського центру оцінювання якості освіти за 2017 – 2019 рр. з:  – математики; – фізики.

В будь-якому випадку бал з кожної дисципліни має бути більше 100.

УВАГА! Правила прийому до КПІ на 2019 р. Сайт приймальної комісії Розклад приймальної комісії
Інструкція по подачі заяви

Контактні дані з питань вступу

кафедри:  067-165-37-48

факультету: (+38096) 065-25-18,

відповідальний за вступ на кафедрі: +380671653748, +380668632729.