Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Вступ за дипломом молодшого спеціаліста

Вступ за дипломом молодшого спеціалісту. Кафедра багато років готує бакалаврів за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою підготовки

Електромеханічні та Мехатронні

системи енергоємних виробництв

за прискореною програмою на базі диплому «молодший спеціаліст». Кожного року ми набираємо окрему групу студентів, яка навчається за кошти держбюджету по індивідуальній прискореній програмі (2 роки 9 місяців) з отриманням стипендії.

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою – 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Якщо обрана тобою спеціальність у КПІ ім. Ігоря Сікорського» входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2020 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 13 липня по 22 липня включно! Екзамени будуть відбуватись у період з 23 до 30 липня. Не впусти можливість!

В будь-якому випадку бал з кожної дисципліни має бути більше 100.

УВАГА! Правила прийому до КПІ на 2020 р. Сайт приймальної комісії Розклад приймальної комісії
Інструкція по подачі заяви

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

Контактні дані з питань вступу

кафедри:  067-165-37-48

факультету: (+38096) 065-25-18,

відповідальний за вступ на кафедрі: +380671653748, +380668632729.