06/05/2020

05/12/2020

Розклад засідань екзаменаційних комісій

Інституту енергозбереження та енергоменеджменту

графік захистів магістрів,бакалаврів 2020 (літо ІЕЕ) (1)

04/13/2020

Шановні колеги!
Відділ аспірантури та докторантури повідомляє Вам про деякі особливості дистанційного режиму підготовки в аспірантурі та докторантурі:
1.                    ВСТУП ДО ДОКТОРАНТУРИ
Подання документів про вступ до докторантури у 2020 році планувалось з 06 по 17 квітня, подання документів планується у зазначені терміни (поки в електронному вигляді aspirantura.kpi@gmail.com), далі вступники до докторантури протягом місяця доповідають дистанційно на засіданні кафедри про розгорнутий план докторської дисертації та кількість публікацій по докторський дисертації. Кафедра готує висновок (витяг із протоколу дистанційного засідання кафедри про можливість подати роботу до захисту протягом двох років підготовки в докторантурі), та надсилає його до відділу аспірантури та докторантури.
Щорічно у червні всі рекомендовані вступники до докторантуру запрошуються на засідання приймальної комісії до докторантури. У 2020 році функції приймальної комісії до докторантури виконує комісія з наукової та інноваційної діяльності Вченої ради університету.
2.                    ВСТУП ДО АСПІРАНТУРИ
– Необхідно провести (можливо дистанційно) на засіданнях кафедр презентації дослідницьких пропозицій вступників до аспірантури у 2020 році.
Пропонується попередньо дистанційно ознайомити колектив кафедри про тематику, актуальність, наукову новизну дослідження кожного вступника до аспірантури.
–         Після проведення презентацій подати до відділу аспірантури та докторантури інформацію про кількість вступників до аспірантури станом на травень 2020 року.
Нагадуємо, прийом документів до аспірантури у 2020 році – з 20 травня по 01 липня.

3.                    ВИПУСК З АСПІРАНТУРИ У 2020 році.
Відповідно чинного законодавства підготовка в аспірантурі завершується наданням висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації. Згаданий висновок надається після попередньої експертизи дисертації. Термін закінчення підготовки в аспірантурі – 30.09.2020 р.
Наразі триває оформлення аспірантам, що готують документи до попередньої експертизи дисертації, академічних довідок і вже виникла проблема у тому, що у аспірантів немає 3 публікацій за темою дисертації відповідно нових вимог.
Прохання довести до відома всіх наукових керівників процедуру допуску до захистів докторів філософії, а також перевірити готовність аспірантів четвертого курсу до захисту (в дистанційному режимі). При необхідності надати аспірантам консультативну допомогу.
З найкращими побажаннями, відділ аспірантури та докторантури.
конт. тел. 063-1004715 Олена Дмитрієва

________________________________________________________________________