Новини

06/11/2021

Меморіальна дошка Георгію Де-Метцу

До КПІ завітав Мауріціо Аскеро, fashion-менеджер та співвласник компанії Maas Markets Ltd, щоб обговорити можливості встановлення меморіальної дошки видатному фізикові Георгію Де-Метцу. Вчений з перших днів заснування КПІ працював на кафедрі фізики й був ректором у 1919–1920 роках.

З такою ініціативою виступили іноземні підприємці, які проживають у будинку, що свого часу побудував та в якому мешкав Де-Метц.

Більше – у відео.

06/11/2021

X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2021″ запрошує

[заявки приймаються до 15.06.2021] X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021" запрошує

Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2021″ відбудеться з 17 по 20 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного фестивалю – Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК “Укроборонпром”, Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна.

У рамках фестивалю відбудуться:

– Міжнародний форум “Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України”;

– виставка стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі;

– конкурс інноваційних проєктів;

– підписання попередніх договорів про співпрацю між інвесторами, підприємствами, авторами інноваційних проєктів та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge/Науковим парком “Київська політехніка”.

Сторінка конкурсу: https://www.sikorskychallenge.com/startup-contest/

Запрошуємо до участі в конкурсі інноваційних проєктів за напрямами:

– біомедична інженерія;

– воднева економіка;

– чиста енергетика;

– нові матеріали та технології;

– оборона і безпека;

– авіація і космос;

– робототехніка;

– екологія;

– агротех.

Ювілейний фестиваль планується провести у змішаній формі очної присутності та синхронного онлайн.

Команди проєктів, що вийдуть у фінал конкурсу, матимуть змогу презентувати свої проєкти міжнародному журі в зручний для себе спосіб – у форматі “живих” виступів або в синхронному онлайн-форматі.

Проєкти оцінюватиме міжнародне журі, до складу якого увійдуть представники промисловості, інвестори та фонди з України, США, Китаю, Ізраїлю, Азербайджану, Польщі. Команди стартапів, що зацікавлять інвесторів, отримають інвестиції та гранти для розвитку проєктів.

Реєстрація на конкурс за посиланням: https://www.sikorskychallenge.com/startup-contest/zaiavka/

Заявки приймаються до 15 червня 2021.

Підготовка фіналістів до виступів на конкурсі відбудеться з 15 по 20 червня 2021.

Тренінги з підготовки проведуть провідні експерти та ментори Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна.

Прийом матеріалів від команд фіналістів (опис, презентація, відеопрезентація) – до 15 липня 2021.

Оргкомітет Х Міжнародного фестивалю інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2021″

05/31/2021

КПІ та ще два київських виші долучилися до проєкту USAID у галузі кібербезпеки

2021.05.21 21 Учасники зустрічі проєкту USAID у галузі кібербезпеки

У КПІ ім.Ігоря Сікорського 21 травня відразу три національних університети уклали меморандуми про співпрацю з компанією DAI Global LLC у межах проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID (United States Agency for International Developmen) “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України”. Від імені Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” під відповідним документом свій підпис поставив ректор Михайло Згуровський, від імені Київського національного університету імені Тараса Шевченка – перший проректор Володимир Ільченко, від імені Національного університету “Києво-Могилянська академія” – виконувачка обов’язків його президента Олександра Гуменна. Від імені USAID усі три меморандуми підписав директор цього проєкту Тімоті Дубель.

Компанія DAI Global LLC, з якою співпрацюватимуть університети в межах проєкту, є його виконавцем з боку США. Окрім неї до реалізації проєкту залучено ще й компанію з дистрибуції передових технологій безпеки “Catalisto”, Флоридський міжнародний університет, міжнародну спеціалізовану компанію з кібербезпеки “Information Systems Security Partners”, компанію “Schweitzer Engineering Laboratories”, українську технологічну громадську організацію “SocialBoost” та компанію зі стратегічних ІТ-рішень “Veterans First Initiative”.

Чому виникла ідея такого проєкту і чому саме тепер? Річ у тім, що кіберпростір нині стає полем бою. І напади на об’єкти, які забезпечують життєдіяльність окремих підприємств, населених пунктів, або й цілих держав, можуть бути якщо і не настільки кривавими, як у просторі реальному, то вже точно не менш руйнівними. Утім, руйнація або аварії на таких об’єктах також можуть становити дуже серйозні загрози для здоров’я і навіть життя людей, які проживають на відповідних територіях. Тим більше, коли це підприємства таких галузей, як енергетика, хімічна промисловість, транспорт, організації банківського та фінансового сектору, інформаційні технології та телекомунікації, установи охорони здоров’я, комунального господарства тощо, які є стратегічно важливими для функціонування економіки і безпеки держави, суспільства та населення. Одне слово, всі ті об’єкти, які відносять до отієї самої критичної інфраструктури. Особливо гостро стоять питання захисту кіберпростору для нашої країни, яка вже 7 років перебуває в стані гібридної війни. Тож на допомогу Україні в протистоянні з цілком реальними небезпеками, що загрожують її безпеці та економіці, і спрямовано цей проєкт USAID, а безпосередня мета його  полягає у зменшенні та, за можливості, усуненні чинників вразливості кібернетичної безпеки в галузях критичної інфраструктури нашої країни та її регіонів.

Проєкт розрахований трохи більше ніж на 2 роки. Він має три основних напрями. Перший – зміцнення передумов, що сприяють кібербезпеці (це стосується вдосконалення і приведення у відповідність до міжнародних стандартів  нормативно-правової та інституційної бази національної сфери кібербезпеки). Другий – розбудова в Україні стійкої індустрії кібербезпеки. І третій, який передусім і стосується українських вишів, – це розвиток національного кадрового потенціалу в галузі кібербезпеки.

Оцей третій складник має сприяти усуненню кадрових прогалин у галузі кібербезпеки за допомогою заходів із підготовки нових кваліфікованих кадрів і допомоги навчальним закладам у роботі з підвищення кваліфікації наявних фахівців. Заходи  в межах проєкту стосуватимуться всієї кадрової системи, тобто як поліпшення якості освіти, що її здобувають майбутні фахівці з кібербезпеки, так і вдосконалення галузевих освітніх програм для прискореного підвищення кваліфікації кадрового складу в Україні, адже саме цим людям доведеться ефективно реагувати на безпосередні чинники вразливості мереж. Таким чином, цей напрям має забезпечити допомогу закладам вищої освіти у викладанні циклу дисциплін з кібербезпеки, включаючи надання можливості відшліфовувати  практичні навички у віртуальних тренінгових лабораторіях. Власне, все це разом з деякими іншими  конкретними заходами детально відображено в меморандумах. Зокрема, у межах проєкту планується надання українським університетам можливості для забезпечення набуття студентами практичних навичок у віртуальних тренінгових лабораторіях з кібербезпеки (кіберполігонах),  що дасть їм змогу не лише проходити теоретичну підготовку, але й активно розвивати свої вміння з визначення та протидії реальному шкідливому програмному забезпеченню в широкому діапазоні мереж з моделюванням реальних ситуацій. Цікаво в цьому плані, що серед низки інших заходів з набуття практичного досвіду роботи у сфері кіберзахисту проєкт, за певних умов, підтримуватиме навіть проведення серед ЗВО, які є учасниками освітньої мережі з доступом до  навчальних кіберполігонів, регіональних командних студентських змагань із кібербезпеки – дуже  популярних у середовищі фахівців з інформаційної безпеки мережевих ігор CTF (від Capture the flag, що у перекладі з англійської означає “захоплення прапора”) – та хакатонів.

“Документ, який сьогодні було підписано, передбачає додаткові можливості для поліпшення методики нашого навчального процесу в галузі кібернетичної безпеки. Ним передбачено також декілька заходів для підвищення кваліфікації наших викладачів, які потім усе це передаватимуть нашим студентам. Є також окрема програма підготовки наших студентів.  Це окремі нові дисципліни, які можуть бути включені до наших навчальних планів. І, що дуже важливо, партнерами проєкту є кілька американських університетів, які спеціалізуються в галузі кібербезпеки і можуть ознайомити нас з сучасними аспектами та тенденціями її розвитку, – розповів “Київському політехніку” директор Фізико-технічного інституту Олексій Новіков. – Водночас, не слід вважати, що і наші фахівці з кібербезпеки пасуть задніх у цій сфері. Ми багато знаємо і вміємо, високо цінуються наші викладачі, багато з них мають і міжнародні сертифікати. Але контакти з колегами, особливо такими потужними, як ті, що працюють в американських університетах, безумовно нададуть нам новий імпульс у підвищенні якості освіти, ознайомлять з новими планами і методиками, можливо, нададуть доступ до специфічного програмного  забезпечення тощо. З огляду на те, що за цією спеціальністю в нас навчаються близько шестисот студентів, а ще ж є студенти і курсанти ІСЗЗІ, в КПІ буде кому скористатися можливостями такої співпраці”.

Насамкінець варто зауважити, що документи про співпрацю з USAID у межах проєкту “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України” вже підписали 14 українських університетів.

05/31/2021

Підготовчі курси КПІ ім. Ігоря Сікорського для школярів

[з 1.02 до 31.05.2021] Підготовчі курси КПІ ім. Ігоря Сікорського для школярів

КПІ ім.Ігоря Сікорського запрошує учнів 5-8 класів на експрес-програму дистанційної підготовки.

Підготовчі курси для учнів 5-8 класів допоможуть систематизувати та проаналізувати отримані раніше знання. Навчання проходить дистанційно з усіх предметів шкільної програми*. Курси базуються на повторенні й поглибленні знань здобутих на уроках та творчому підході до будь-якої проблеми, що виникла під час самостійної роботи. Заняття відбуваються у формі вільного практичного уроку і складаються з узагальнення теоретичної та практичної частин.

ПЕРЕВАГИ
🔹 Без домашніх завдань
🔹 30-річний досвід організації підготовчих курсів
🔹 Індивідуальний план роботи з навчальних предметів
🔹 Ексклюзивні програми
🔹 Різноманітний електронний контент
🔹 Персональний куратор
🔹 Профорієнтація
🔹 БОНУСИ при реєстрації на підготовчі курси КПІ ім. Ігоря Сікорського

ФОРМАТ І ФОРМА НАВЧАННЯ
🔹 Повторення й поглиблення знань, здобутих на уроках
🔹 Узагальнення теоретичної та практичної частин
🔹 Дистанційний режим у реальному часі (Skype, Zoom), Telegram

Урок складається з:
🔹 установчої розмови – вітання, розгляд питань, які виникли щодо попередніх завдань;
🔹 нова тема, відповіді, практичні заняття;
🔹 розділу «Це цікаво!» – розповідь про цікаві факти;
🔹 перерви.

Заняття проводяться з 1 лютого по 31 травня 2021 р.
Курс одного предмета – 34 години (два дні на тиждень).
Кількість слухачів – п’ять осіб.
Заняття проходять по буднях і суботах.

Для зарахування на курси необхідно заповнити реєстраційну форму.

Для довідок:
(044) 204–90–53; (063) 955-08-46; (063) 514-32-52;
(097) 710–14–58; (097) 628-06-22
Понеділок-п’ятниця з 09:00 до 19:00; субота з 10:00 до 16:00
03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корп. 16, каб. 122, 123, 124

05/31/2021

🎓 (https://imbt.ga/RfIUwzHCyz) КПІ — у трійці найкращих ЗВО України

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» (http://www.euroosvita.net/) і міжнародна група експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (https://ireg-observatory.org/en/) презентували черговий, 14-й академічний рейтинг українських закладів вищої освіти — «Топ-200 Україна 2021».

Експерти зважали на сучасні тенденції розвитку вищої освіти, що нині докорінно змінюються не тільки в Україні, а й у світі, зокрема через пандемію COVID-19.

Рейтинг визначали за десятьма найважливішими показниками діяльності ЗВО. Використовували дані лише з відкритих національних і міжнародних вебресурсів. Ураховували насамперед багатогранність і усебічність діяльності, євроінтеграційні процеси у навчальному процесі.

📋 Докладніше — за посиланням (http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6868).

04/30/2021

Про перенесення робочих днів на Великодні та Травневі свята

Великодні та Травневі свята

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 1191-р «Про перенесення робочих днів у 2021 році» та ч.1 ст. 73, ч. 1, 2 та 4 ст. 67 Кодексу законів про працю України Інформуємо, що:

Для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю, переноситься:

– вихідний день з суботи 01 травня 2021 року та неділі 02 травня 2021 року на понеділок 03 травня 2021 року та вівторок 04 травня 2021 року;
– вихідний день у неділю 09 травня 2021 року – на понеділок 10 травня 2021 року.

Отже, додаткові вихідні дні у травні (крім святкових) 03,04 травня та 10 травня 2021 року.

04/30/2021

КПІ – серед найкращих ЗВО за показниками Scopus-2021

27.04.2021 КПІ – серед найкращих ЗВО за показниками Scopus-2021

Портал Освіта.ua оприлюднив щорічний рейтинг українських ЗВО за показниками даних наукометричної бази Scopus.

Результати рейтингу засновано на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями.

КПІ посів п’яте місце серед найцитованіших вишів країни.

База даних Scopus регулярно індексує понад 20 тисяч наукових фахових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук.

Докладніше – за посиланням

04/30/2021

Круглий стіл «Атомна енергетика: історія, сучасність, майбутнє»

У КПІ пройшов круглий стіл, у якому взяли участь науковці КПІ, ліквідатори аварії, представники Шведської міжнародної благодійної організації та фахівці, причетні до будівництва об’єкта «Укриття».

Експерти обговорили проблеми глобальної ядерної безпеки, виклики та ризики, що стоять нині перед ядерною енергетикою.

Під час заходу відбулося урочисте відкриття пам’ятника Олександрові Лелеченку, Герою України, ліквідатору аварії на ЧАЕС, випускнику КПІ, який віддав життя заради людства.

04/13/2021

Студенти збирають ракету «Маяк-SH-5»

У Київській політехніці студенти ІАТ збирають макет ракети «Маяк-SH-5».

Основну роботу виконують молоді учасники команди, щоб здобути спеціальні знання й навчитися користуватися інструментами.

Надалі макет ракети встановлять у парку Піонерів Авіації.

04/13/2021

Семінар APA Style – міжнародний стиль цитування

Бібліотека запрошує науковців, викладачів, аспірантів, студентів, бібліотекарів та усіх охочих на захід присвячений найпопулярнішому міжнародному стилю в галузі суспільних наук (психологія, право, соціологія) – APA Style міжнародний стиль цитування Американської психологічної асоціації: оновлена 7-а версія.

13 квітня о 16:00.

Основні питання заходу:

зміни та доповнення нового 7-го видання стилю;
особливості оформлення посилань у тексті роботи;
упорядкування списку використаних джерел.

Реєструйтеся за посиланням на сайті бібліотеки та приєднуйтеся!
Zoom-конференція
13 квітня 2021 р., 16:00

04/05/2021

Вступник КПІ, [04.04.21 11:36]
📯 (https://telegra.ph/file/3ab22e90a9f8f8387c8c9.png)Cпікери КПІАбітFest 10 квітня: заступник голови Приймальної комісії Валерій Можаровський!

🔸 10 квітня, у день КПІАбітFest, ви матимете унікальну можливість отримати вичерпну інформацію про вступ, подання заяв та оригіналів документів у 2021 році від заступника голови Приймальної комісії Валерія Можаровського. Підключайтесь!

📝 Хочете дізнатися про щось детальніше? Пишіть свої запитання сюди (https://forms.gle/nUnwWRBwuBWEKHQa8).
🕓 Коли: 10 квітня о 10:00
📍 Де: YouTube

(https://www.youtube.com/channel/UCv_nvsITutJMu4F3V7WJZng)🕓 А уже з 13:10 зум-зустрічі із факультетами/інститутами!
📍 Де: у Zoom, усі лінки та розклад тут (https://telegra.ph/%D0%86%D0%86-etap–Zoomkonferenc%D1%96i-z-fakultetami%D1%96nstitutami-KP%D0%86Ab%D1%96tFest-10042021r-03-16).

📋 Більш детально про день відкритих дверей КПІАбітFest тут (https://t.me/vstup_kpi/575).

📢 Вступник на сайті (https://pk.kpi.ua/) | інстаграм (https://instagram.com/abiturient_kpi) | телеграм (https://t.me/vstup_kpi)
🎥 Плейлист YouTube
(https://www.youtube.com/playlist?list=PL2CUl17mdAxpioVXUYIjkHaBfmNdIINXC)💭 З питаннями сюди
(http://t.me/pk_kpibot)❤️ Будьте обережні та здорові, бережіть себе і чекаємо на вас!

#КПІ #ДНВР #Вступ2021 #КПІАбітFest #день_відкритих_дверей

 

photo_2021-04-05_10-38-56

03/25/2021

[Початок занять з 01 квітня] Модульний курс «Фінальна підготовка до ЗНО» з трьох предметів Математика, Фізика, Українська мова та література/Українська мова

Є невеликий страх перед екзаменаційними випробуваннями?
Як систематизувати наявні знання до здачі ЗНО ?
Ми допоможемо тобі набути впевненості у своїх знаннях!

Протягом семи занять перед кожною здачею предмета, висококваліфіковані викладачі Інституту моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського допоможуть тобі розібратися в специфіці написання ЗНО і уникнути типових помилок, що традиційно роблять старшокласники.

Початок занять з 01 квітня по 14 червня 2021 року (відповідно до розкладу проведення курсів)

 • Курс одного предмета – 28 академічних годин (сім занять перед початком кожного ЗНО)
 • Кількість слухачів від п’яти осіб
 • Заняття проходять по будням та суботах*

ДИСТАНЦІЙНА ФОРМА НАВЧАННЯ

 • Для випускників шкіл, ПТУ, коледжів з усіх регіонів України, в т.ч. окупованих територій, незалежно від стану здоров’я
 • Кількість слухачів 15 осіб
 • Заняття проходять по будням та суботах

ПРОТЕСТУЙ СВОЇ ЗНАННЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО НАПЕРЕДОДНІ ІСПИТУ ЗНО

Для зарахування на курси необхідно заповнити реєстраційну форму.

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ: https://forms.gle/Evw5uHn3qPze33T1A

Для довідок:

(044) 204–90–53; (063) 955-08-46; (063) 514-32-52;

(097) 710–14–58;  (097) 628-06-22

понеділок-п’ятниця з 09:00 до 19:00; субота з 10:00 до 16:00

03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корп. 16, каб. 122, 123, 124

сайт: http://eqmi.kpi.ua/contact

FB:    https://www.facebook.com/eqmi.kpi/

e-mail: eqmi@kpi.ua

*НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ всі форми підготовки проводяться у дистанційному режимі в системі Moodle, відео конференцій, скап, telegram, електронною поштою, телефоном.

03/25/2021

[4,18,25.03.2021] Вебінари від компанії Elsevier

У березні на платформі BrightTalk продовжуються безкоштовні англомовні вебінари від Elsevier.

04/03/21 о 12.00 (за київським часом) How easy is it to publish a magazine and reach a wide audience?

Вебінар буде для вас корисним, якщо ви зацікавлені у створенні журналу, вже створили журнал і хочете розширити його аудиторію або шукаєте нові засоби для поширення контенту свого видання.

Зареєструватись.

11/03/21 о 12.00 (за київським часом) 20 Cool Things to do with Institutional Repository.

Захід про нові типи контенту, інтерактивні функції та технічні можливості платформи Digital Commons.

Зареєструватись.

18/03/21 о 12.00 (за київським часом) How to work with the author profile and preprints in Scopus?

Вебінар буде присвячений питанням створення авторських профілів у Scopus, інформації, яку можна отримати з профілів авторів, та ролі препринтів у профілях вчених.

Зареєструватись.

25/03/21 о 12.00 (за київським часом) SciVal for researchers – cooperation, how to look for collaborators?

Захід зацікавить активних членів наукової спільноти, фахівців видавничої справи та відповідальних за міжнародну співпрацю в організації. Ви дізнаєтесь про засоби та функціональні можливості SciVal для оцінки можливостей для співпраці, аналіз бібліометричних даних в розрізі співробітництва, вплив співпраці на показники та підвищення ефективності пошуку в базі Scopus .

Зареєструватись.

03/10/2021

КПІ – серед найкращих університетів світу 2021 року

КПІ – серед найкращих університетів світу 2021 року

Глобальне аналітичне агентство в галузі вищої освіти QS Quacquarelli Symonds опублікувало оновлений рейтинг закладів вищої освіти. Загалом було проаналізовано навчальні програми 1 452 вишів із 85 країн світу за різними спеціальностями у 2021 році.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – один із чотирьох українських ЗВО в рейтингу QS World University Rankings by Subject 2021. Серед найкращих університетів світу позиції столичної політехніки закріпила спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні системи» (501-550).

«Важливо відзначити участь у рейтингах за спеціальностями, що вирізняються високим рівнем конкуренції, а саме: з комп’ютерних наук та інформаційних систем, фізики та астрономії, а також інженерних спеціальностей в області нафти і газу», – зазначає директор аналітичного центру QS Бен Саутер.

Для формування рейтингу аналітики враховували академічну репутацію, репутацію серед роботодавців, кількість цитувань на одну публікацію (дані міжнародної наукометричної платформи Scopus компанії Elsevier) та організаційний індекс Гірша (показує наукову продуктивність і впливовість наукових досліджень за даними міжнародної наукометричної платформи Scopus компанії Elsevier).

Цього року кількість українських закладів вищої освіти в рейтингах за спеціальностями зросла проти 2020-го з двох до чотирьох. Разом із КПІ від України до авторитетного рейтингу увійшли: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна та Національний університет «Львівська політехніка».

З повним рейтингом можна ознайомитись за посиланням.

02/17/2021

🗓 Інститут енергозбереження та енергоменеджменту запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн!
📝 Реєстрація за посиланням.
📋 Детальніше про подію в чаті для абітурієнтів ІЕЕ
🕓 Коли: 20.02.2021 о 13:00
📍 Де: Zoom (Ідентифікатор конференції: 757 7954 5196, Код доступу: xqs7gJ)
📢 Вступник на сайті | інстаграм | телеграм
🎥 Плейлист YouTube
💭 З питаннями сюди
❤️ Будьте обережні та здорові, бережіть себе і чекаємо на вас!

📝 Реєстрація за посиланням (http://goo.gl/forms/65dFaFnPZd).

02/09/2021

🔸 Цікавишся темою енергетики або геоінженерії? Не байдужий до інтелектуальних систем енергоспоживання (Smart Grid) та енергетичного менеджменту (ISO 50001)? Бажаєш опанувати ІТ–технологіЇ автоматизованих електромеханічних систем та отримати можливість приняти участь в проєктуванні підземних об’єктів та комплексів міст? Якщо так, то завітайте на День відкритих дверей ІЕЕ.

🔸 Під час зустрічі ви дізнаєтесь:
• Вимоги до вступу в 2021;
• Які предмети вивчають наші студенти;
• Де і ким працюють випускники інституту;
• Про програму подвійного диплому за кордоном;
• Про студентське життя, гуртожиток та активності в ІЕЕ.

МАЄШ ЗАПИТАННЯ – ОТРИМАЄШ ВІДПОВІДІ

🔸 ІЕЕ готує за такими спеціальностями:
• 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
• 144 Теплоенергетика
• 184 Гірництво

📝 Реєстрація за посиланням (http://goo.gl/forms/65dFaFnPZd).
📋 Детальніше про подію в чаті (https://t.me/abit_kpi_iee) для абітурієнтів ІЕЕ
🕓 Коли: 13.02.2021 о 13:10
📍 Де: Zoom (https://us04web.zoom.us/j/75779545196?pwd=NkF0QXdId1cydm9WMDlrNk9rSldhZz09)
(Ідентифікатор конференції: 769 0286 5790 Код доступу: uAAi6x)

02/02/2021

КПІ починає співпрацю з Бізнес-асоціацією Японії в Україні

2021.01.27 візит до університету представників підприємств – членів Бізнес-асоціації Японії в Україні

Першим кроком до налагодження співпраці став візит до університету представників підприємств – членів Асоціації, який відбувся 27 січня.

Асоціація об’єднує понад 20 інноваційних японських підприємств, які мають представництва у нашій країні.

«Для КПІ розширення співпраці з великими японськими компаніями є одним із пріоритетних напрямів нашої діяльності, – зазначив ректор Михайло Згуровський. – І наш університет міг би стати гарним комунікатором між Україною та Японією у сфері R&D, яка доповнила б традиційні бізнес-контакти між нашими двома країнами».

Очільники КПІ представили гостям інноваційну екосистему Sikorsky Challenge та презентували фільм про напрацювання київських політехніків у космічній галузі.

Особливу увагу представників японського бізнесу привернув щорічний фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge. Просто під час спілкування керівник компанії Panasonic Ukraine Коджі Тераджіма висловив бажання вже цього року взяти участь у його роботі.

02/02/2021

Набір слухачів на навчання за програмою «Підготовка до складання кваліфікаційних екзаменів з іноземної мови»

Центр іноземних мов Міжнародного університету фінансів оголошує набір слухачів на навчання в ІІ семестрі 2020/2021 н.р. за програмою «Підготовка до кваліфікаційних екзаменів з іноземної мови». По завершенню навчання за результатами успішного складання екзамену слухачі отримають сертифікати про володіння іноземною мовою на рівні В2, які є валідними для присвоєння вчених звань професора і доцента.

Навчання починається з 8-го лютого 2021 р. Тестування на визначення вихідного рівня володіння слухачами іноземною мовою проводитиметься у період з 25.01.2021 р. по 05.02.2021 р. Прийом заявок та запис на тестування відбувається в приймальній комісії МУФу (тел. 277 84 82; 050 353 52 34). Додаткову інформацію можна отримати на сайті Центру.

01/13/2021

Конкурс наукових проєктів за програмою НАТО “Наука заради миру та безпек”

Оголошено черговий конкурс наукових проєктів за програмою НАТО “Наука заради миру та безпек” (NATO SPS)

За умовами програми заявки можуть подаватись консорціумом, співкерівниками якого є науковці, які працюють в організаціях країн-членів і країн-партнерів НАТО (Україна є країною-партнером НАТО).

Дедлайн подання проєктних заявок – 15 січня 2021 р.

Проєкти, що подаються на розгляд програми NATO SPS, повинні мати зв’язок як мінімум з одним із наступних пріоритетів програми:

 • Вирішення викликів у царині безпеки: боротьба з тероризмом; енергетична безпека; кібербезпека; захист від хімічної, біологічної, радіоактивної та ядерної зброї; охорона довкілля;
 • Підтримка операцій та місій під проводом НАТО;
 • Передові технології, пов’язані з безпекою: нанотехнології, оптичні технології, мікросупутники, металургія та  платформи для безпілотних літальних апаратів;
 • Безпека кордонів та портів;
 • Виявлення та знешкодження мін та боєприпасів;
 • Безпека людини та соціальні аспекти безпеки.

Проєкти за будь-якою іншою тематикою, пов’язаною з вирішенням проблем безпеки, але не названою в наведеному переліку, також можуть розглядатися на предмет отримання фінансування за програмою NATO SPS.

11/24/2020

ЛІДЕР З ЕКОМОДЕРНІЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ❗️
👉 Центр РЕЧВ на «Екотрансформації 2020» отримав еко-оскар і став лідером з екомодернізації промисловості в Україні🇺🇦 .
Від усієї нашої команди з Києва, Харкова, Львова та Запоріжжя висловлюємо щиру подяку 👏 за визнання.
В той же час треба відмітити внесок у проведену роботу 🤝уряду Швейцарії 🇨🇭 та Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку. Саме вони стояли біля витоків Центру ресурсоефективного та чистого виробництва і за їх підтримки у рамках проєкту ми маємо змогу допомагати українським підприємствам підвищувати власну ресурсоефективність і екологічність.
Це спільне досягнення всієї команди, технічних спеціалістів, проєктних менеджерів, адміністративних працівників, але також і тих активних підприємств, які готові змінюватися, які готові докладати зусиль до удосконалення своїх виробничих процесів. Які дивляться в майбутнє.
І майбутнє нашої промисловості тільки зелене 🌍♻️🌿🍃🌲.
Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні

11/20/2020

photo_2020-11-20_12-35-27
Дитина була й залишається головним пріоритетом не лише для Міністерства освіти і науки, а й кожного громадянина. Усі наші зусилля та активності спрямовані на її благополуччя, гармонійний, інтелектуальний, фізичний та духовний розвиток як особистості.

Держава створює всі умови не лише для того, щоб людина виросла розумною й освіченою, а й намагається допомогти в реалізації своїх прав і обов’язків як члена суспільства.

Даруймо дітям батьківську турботу, вчительську увагу, життєву мудрість і тепло душі. Плекаймо їх в атмосфері любові й розуміння!

Освічена та щаслива молодь сьогодні – це успіх для України завтра!

11/10/2020

11/06/2020

Віртуальний ярмарок з онлайн-освіти

Відвідайте віртуальний ярмарок з онлайн-освіти та ознайомтеся з пропозиціями німецьких університетів!

Попри закриття кордонів німецькі університети залишаються відкритими для іноземних студентів. Отримайте німецький диплом після навчання на онлайн-програмі одного з німецьких університетів.

На ярмарку, який відбудеться онлайн 27 листопада (13:00-17:00) будуть присутні наступні університети:

11/06/2020

Центр культури та мистецтв запрошує

Театр танцю Арт-балет

У Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського працює 13 творчих колективів, учасниками яких є більше ніж 400 студентів та працівників університету. Колективи дуже різноманітні – вокальні, танцювальні, драматичні, художні… Центр проводить виставки, концерти, вистави, мистецькі конкурси.

Запровадження карантинних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусу у березні цього року суттєво вплинуло на діяльність колективів ЦКМ. Через заборону масових заходів керівники творчих колективів, зокрема танцювальних, почали проводити заняття дистанційно. Вони записували відеоуроки, розсилали їх учасникам, які, своєю чергою, відпрацьовували завдання, записували своє виконання на відео, надсилали його керівникам, а після перевірки працювали над помилками.

11/03/2020

Проєкт «DigIn.Net – німецько-українська мережа цифрових інновацій»

Переваги пандемії, або вимушена ізоляція з користю: натхнення для нових ідей, стимул для створення проєктів та можливості отримання цінного досвіду

До відома студентів, аспірантів та молодих дослідників! Університет прикладних наук Анхальт (HSA, Німеччина), Одеська національна академія зв’язку ім. О. С. Попова (ОНАЗ, Україна), Одеський національний політехнічний університет (ОНПУ, Україна), НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» (КПІ, Україна) запрошують Вас взяти участь у проєкті «DigIn.Net – німецько-українська мережа цифрових інновацій» за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Якщо Ви вважаєте себе новатором або першовідкривачем у сфері цифрових інновацій, Ваш девіз «Нова ідея для start-up щодня!», а інновації перетворилися на стиль Вашого життя виконайте 2 простих кроки:

 1. Реєструйтеся на платформі DіgІn.Nеt, опишіть свою ідею 3-4 реченнями та отримайте feedback з подальшою інструкцією.
 2. Беріть участь в онлайн-конкурсі інноваційних ідей «Цифрове майбутнє» (прийом заявок до 30.11.2020) і отримайте шанс реалізувати свою ідею на практиці в умовах дослідницької або навчальної поїздки до Німеччини (до одного семестру навчального року). Результати конкурсу будуть оголошені 31.01.2021.

10/27/2020

КПІ та китайський партнер створюють спільну космічну лабораторію

22.10.2020 КПІ та китайський партнер створюють спільну космічну лабораторію

Київська політехніка та Північно-Західний політехнічний університет уклали договір про створення Спільної Китайсько-Української лабораторії космічної науки. Вона функціонуватиме у форматі двох лабораторій на базі обох університетів. У КПІ – на базі Інституту аерокосмічних технологій із залученням наукових шкіл університету.

10/27/2020

Клендар заходів DAAD Україна.

10/27/2020

Науково-практичний семінар «Harvard Referencing Style – міжнародний стиль цитування та посилання в галузі гуманітарних та соціальних наук»

Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів, студентів, бібліотекарів та усіх охочих відвідати науково-практичний семінар «Harvard Referencing Style – міжнародний стиль цитування та посилання в галузі гуманітарних та соціальних наук», що відбудеться 27 жовтня 2020 р. о 15:00.
Ключові аспекти:

 • Harvard Referencing Style як найбільш розповсюджений міжнародний стиль в галузі гуманітарних та соціальних наук;
 • особливості оформлення посилань у тексті роботи;
 • упорядкування списку використаних джерел.

10/22/2020

День відкритих дверей – КПІAbitFEST online. Частина І

17.10.2020 День відкритих дверей – КПІAbitFEST online. Частина І

Якщо ти дочекався КПІАбітFest, то, напевно, у твоєму серці є місце саме для КПІ ім. Ігоря Сікорського. Перший філь тебе здивує та надихне!

Знайомся: це – Соня, учениця 11-го класу, яка обирає університет і майбутню професію. Київські політехніки Чан Фионг Ань, Кирило, Дар’я та Гліб проведуть для неї екскурсію університетом і розкажуть про численні можливості, що відкриваються перед студентами.

Сьогодні, у день КПІАбітFest, ти матимеш унікальну можливість долучитися до цієї подорожі й відчути атмосферу КПІ. 😉

Ми завжди тримаємо тебе в курсі та відповідаємо на всі актуальні запитання, тому просимо заповнювати нашу форму – і ми обов’язково зв’яжемося з кожним: https://forms.gle/nUnwWRBwuBWEKHQa8

💭 Вступник у соціальних мережах:
Telegram: https://t.me/vstup_kpi
Instagram: https://instagram.com/abiturient_kpi
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC5dxUmYqQl9R3OXaxeFF8Aw

Маєш запитання? @pk_kpibot
Каталог вступника допоможе не помилитися й зробити правильний вибір: https://dnvr.kpi.ua/wp-content/uploads/2020/vstup-kpi-2020.pdf

10/13/2020

Початок навчання польських студентів за програмою подвійного диплому.

1З 1 жовтня 2020 року розпочалося навчання групи польських студентів у рамках виконання проєкту у сфері освіти «Підготовка та впровадження програми спільного навчання другого ступеня – “Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки”.За умовами проєкту навчання проводиться викладачами КПІ ім. Ігоря Сікорського англійською мовою. Студенти навчаються на другому кваліфікаційному рівні (магістр) зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», за освітньо-професійною програмою «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології ».Ідея проекту «Енергетика нового покоління та енергетичні ринки» полягає у створенні магістерської програми подвійного дипломування між Варшавською політехнікою та КПІ ім. Ігоря Сікорського. Цей проект є відповіддю на сучасні потреби щодо змін в навчальних програмах енергетичної галузі та модернізації енергетичного сектора в Польщі та Україні. Енергетика XXI століття перебуває на стадії досить різких технологічних змін. Що стосується вугільної енергетики, в країнах Європейського Союзу запланована абсолютна відмова від неї. Також зростає частка нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії (сонячні фотоелектричні системи, вітрові системи). ЄС заплановано значні інвестиції у вітрові електростанції біля моря, з’являються перші комерційні рішення щодо великомасштабних проектів систем накопичення електричної енергії. Енергетика вимагає все більшої участі технологій ICT (інформаційних), а під час експлуатації все більшу роль відіграють складні алгоритми AI та Big Data. Всі ці процеси, створюють потребу в новому та сучасному способі навчання інженерів-енергетиків, що і лягла в основу даної навчальної програми.

10/05/2020

Стипендіальні програми для України

DAAD пропонує стипендії для студентів, аспірантів, викладачів та вчених. Тут Ви знайдете стислий огляд стипендійних програм для України.

В розділі “Стипендіальна база даних” Ви знайдете більше програм, деякі з них пропонуються через німецькі університети, тому заяви на них подаються безпосередньо туди, за деякими програмами документи подаються до DAAD у Бонні.

В цьому розділі Ви також знайдете інформацію про пропозиції інших фондів.

_______________________________________________________________

09/01/2020

Дорогі київські політехніки, студенти, викладачі, співробітники!

Сьогодні розпочинається новий навчальний рік. Ще ніколи він не відбувався при порожніх аудиторіях, без традиційного св’ята київських політехніків на Площі Знань, без тисяч, десятків тисяч усміхнених обличь молоді, яка приходила в університет, щоб побудувати своє майбутнє.

Пандемія COVID-19, що сколихнула весь світ, змусила відкоригувати і наше життя. Зарахування понад 6 тисяч студентів першого курсу відбудеться лише 14 вересня. Вони почнуть навчання у змішаній формі, частково в аудиторіях КПІ, з дотриманням карантинних вимог, частково дистанційно. Студенти другого і старших курсів змушені будуть розпочати навчання повністю дистанційно.

Для забезпечення дистанційного навчання і дистанційної роботи університет активно вдосконалює власне електронне середовище: «Електронний кампус КПІ», платформу дистанційного навчання «Сікорський», систему електронного документообігу на базі платформи «Мегаполіс», інші наявні у нього технології та інструменти.

Епідеміологічна ситуація в країні і в КПІ буде щоденно, ретельно аналізуватися, з огляду на можливість повернення до нормального життя і роботи.

За таких умов ми маємо бути, як ніколи, згуртованими, маємо долати труднощі завдяки професіоналізму, самовідданості, мудрості і виваженості київських політехніків.

Зі святом вас дорогі друзі, з Днем знань, з початком Нового начального року!

Ректор Михайло Згуровський

07/06/2020

🏥 (https://telegra.ph/file/a60764ebfad3d39572506.jpg) Студентська поліклініка на вул. Академіка Янгеля 16/2 припиняє обслуговування пацієнтів

У зв’язку з впровадженням реформ у галузі охорони здоров’я лікарі, які приймали пацієнтів у студентській поліклініці за адресою вул. Ак. Янгеля 16/2, переїхали в Київську міську студентську поліклініку на Політехнічній 25/29.

На звільнених площах планують розмістити приватну клініку та створити навчально-науковий оздоровчий комплекс «Здоров’я КПІ» на основі медичної бази кафедри біомедичної інженерії ФБМІ. Перемовини ведуться з кількома клініками. Розглядається можливість надання цими лікарями як первинної, так і вторинної медичної допомоги, а також поновлення роботи цілодобового аптечного пункту.

‼️ Сімейного лікаря ви обираєте самостійно! З переліком терапевтів можете ознайомитися на сторінці поліклініки (https://helsi.me/find-by-organization/3c24ee14-4462-4b35-89df-6d8189ad20a4/doctors?fbclid=IwAR0UpZJPi5Js5IPwuLBdFoKukMpGE-MHcDrIOr-DfnnzSvpRUzeqDntqQuM) на сайті Helsi.me (http://helsi.me/)

‼️ У КМСП надають невідкладну допомогу усім студентам.

💬 Зв’язатися з представниками поліклініки можна в facebook (https://www.facebook.com/kyiv.stud.med/), інстаграм (https://www.instagram.com/kyiv.stud.med/) або за телефоном 044 236 3204.

06/05/2020

photo_2020-06-05_13-02-47

05/12/2020

Розклад засідань екзаменаційних комісій

Інституту енергозбереження та енергоменеджменту

графік захистів магістрів,бакалаврів 2020 (літо ІЕЕ) (1)

04/13/2020

Шановні колеги!
Відділ аспірантури та докторантури повідомляє Вам про деякі особливості дистанційного режиму підготовки в аспірантурі та докторантурі:
1.                    ВСТУП ДО ДОКТОРАНТУРИ
Подання документів про вступ до докторантури у 2020 році планувалось з 06 по 17 квітня, подання документів планується у зазначені терміни (поки в електронному вигляді aspirantura.kpi@gmail.com), далі вступники до докторантури протягом місяця доповідають дистанційно на засіданні кафедри про розгорнутий план докторської дисертації та кількість публікацій по докторський дисертації. Кафедра готує висновок (витяг із протоколу дистанційного засідання кафедри про можливість подати роботу до захисту протягом двох років підготовки в докторантурі), та надсилає його до відділу аспірантури та докторантури.
Щорічно у червні всі рекомендовані вступники до докторантуру запрошуються на засідання приймальної комісії до докторантури. У 2020 році функції приймальної комісії до докторантури виконує комісія з наукової та інноваційної діяльності Вченої ради університету.
2.                    ВСТУП ДО АСПІРАНТУРИ
– Необхідно провести (можливо дистанційно) на засіданнях кафедр презентації дослідницьких пропозицій вступників до аспірантури у 2020 році.
Пропонується попередньо дистанційно ознайомити колектив кафедри про тематику, актуальність, наукову новизну дослідження кожного вступника до аспірантури.
–         Після проведення презентацій подати до відділу аспірантури та докторантури інформацію про кількість вступників до аспірантури станом на травень 2020 року.
Нагадуємо, прийом документів до аспірантури у 2020 році – з 20 травня по 01 липня.
 
3.                    ВИПУСК З АСПІРАНТУРИ У 2020 році.
Відповідно чинного законодавства підготовка в аспірантурі завершується наданням висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації. Згаданий висновок надається після попередньої експертизи дисертації. Термін закінчення підготовки в аспірантурі – 30.09.2020 р.
Наразі триває оформлення аспірантам, що готують документи до попередньої експертизи дисертації, академічних довідок і вже виникла проблема у тому, що у аспірантів немає 3 публікацій за темою дисертації відповідно нових вимог.
Прохання довести до відома всіх наукових керівників процедуру допуску до захистів докторів філософії, а також перевірити готовність аспірантів четвертого курсу до захисту (в дистанційному режимі). При необхідності надати аспірантам консультативну допомогу.
З найкращими побажаннями, відділ аспірантури та докторантури.
конт. тел. 063-1004715 Олена Дмитрієва

________________________________________________________________________

Архів новин

Навігація постів