Цікавинки

03/25/2021

Гуртки кафедри АЕМК

На кафедрі автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів працює гурток “Геотрон”. Учасники гуртка “Геотрон”, школярі , студенти технікумів і університетів вправаджуть у реалні мотелі своії наукові ідеї

Робота гуртка “Геотрон” побудована на базі об’єднання відомостей з ряду різнорідних і відокремлених областей науки і техніки: геотронних систем, механіки, електротехніки, електромеханіки, мікроелектроніки, інформаційних технологій, силової електроніки та інших науково-технічних дисциплін.

Детальніше за посиланням: Гуртки кафедри АЕМК

11/06/2020

“Міжнародна  мозаїка” – новий веб-сервіс для підтримки міжнародної діяльності

Учасники семінару

Нещодавно на базі департаменту міжнародного співробітництва КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся семінар, на якому було презентовано новий веб-сервіс ДМС “Інформаційна платформа можливостей міжнародних проєктно-грантових програм (“Міжнародна мозаїка”)”.

“Інформаційна платформа можливостей міжнародних проєктно-грантових програм” (https://intermozaika.kpi.ua/) – це інтерактивне мультимедійне середовище сервісного типу для організаторів міжнародної проєктно-грантової діяльності КПІ, керівників магістерських освітніх програм і гарантів освітньо-наукових програм докторів філософії, керівників реально діючих наукових груп КПІ ім. Ігоря Сікорського і вчених – авторів проєктних пропозицій, студентів та аспірантів. Такий ресурс є зручним інструментом також для тих, хто прийняв рішення розпочати міжнародну проєктно-грантову діяльність і став перед вибором: з чого почати?

 

 

Сподіваємось, що нова ініціатива ДМС – “Інформаційна платформа можливостей міжнародних проєктно-грантових програм (“Міжнародна мозаїка”)” буде корисною та цікавою для її цільової аудиторії.

10/27/2020

Безкоштовні онлайн курси від університетів Великої Британії

10/27/2020

Стипендії GFPS для семестрового перебування у Німеччині

10/27/2020

Клендар заходів DAAD Україна.

 

10/27/2020

Засіб від прокрастинації: техніка Помодоро