Вступ на 1 курс(за сертификатами ЗНО)

Кафедра здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою підготовки:

Електромеханічні та Мехатронні

системи енергоємних виробництв

МЕХАТРОНИКА3 (1)

Набір на Вступ за сертифікатом ЗНО на бакалаврат здійснюється на денну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб) та на заочну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом.

Необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти за 2017, 2018, 2019, 2020 роки (сертифікати з іноземної мови – тільки 2018, 2019, 2020 роки).

Перелік конкурсних предметів Вага предметів сертифікату ЗНО Вага балу за успішне закінчення підготовчих курсів Мінімальний
конкурсний бал
для допуску до
участі в конкурсі
або для
зарахування на навчання за
квотою
1. Українська мова та література 0,2 0,05 125
2. Математика* 0,5
3. Фізика* або Іноземна мова* (англійська, німецька, французька мови) 0,25

* – фахові конкурсні предмети

Дати прийому заяв та документів, проведення вступних випробувань, тощо будуть змінюватись відповідно до строків закінчення карантину. Актуальну інформацію можна отримати підписавшись на наш телеграм-канал або на сайті приймальної комісії у розділі:

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Щодо дат прийому заяв та документів, проведення вступних випобувань, тощо ви можете ознайомитися у розділі “Ключові дати” на сайті pk.kpi.ua

Сертифікат факультету довузівської підготовки (ФДП)

Якщо ви маєте сертифікат ФДП, то бали сертифікату ФДП будуть додаватись автоматично через Ваш особистий кабінет. Ваш бал у сертифікаті ФДП буде помножений на коефіцієнт 0,05, таким чином ви можете одержати до 10 балів відповідно (Наприклад: 100% = 200 балів, 200 * 0,05 = 10 додаткових балів).

Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий коефіцієнт (ГК) та сільський коефіцієнт (СК), причому:
– ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2;
– СК дорівнює 1,05 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу.

Вступники надають довідку про реєстрацію місця проживання згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року №207. СК для осіб, що є внутрішньо переміщеними особами та проживають в селі без реєстрації, не застосовується.

УВАГА! Правила прийому до КПІ імені Ігоря Сікорського у 2020 році. Сайт приймальної комісії Розклад приймальної комісії
Інструкція по подачі заяви Максимальні обсяги державного замовлення в 2020 році

Контактні дані з питань вступу

кафедри: (067) 0165-37-48