Posted on

Стажування за проектом кредитної мобільності Еразмус+ у Стамбулському міському університеті

Стажування за проектом кредитної мобільності Еразмус+ у Стамбулському міському університеті

З 16 по 20 травня 2017 року викладач Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) проходив стажування за проектом кредитної мобільності Еразмус+ у

Стамбулському міському університеті

. Стажування було організовано у форматі “Training)”, тобто тижня підвищення кваліфікації працівників, і передбачало обмін досвідом турецьких колег із представниками університетів-партнерів з України і Казахтану. Презентаційні матеріали ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського, що були представлені у Стамбулі, доступні за посиланням.

Згідно програми стажування учасниками обговорювалося широке коло питань, серед яких система освіти у Турції та її реформування, розроблення навчальних планів і програм відповідно до законодавчих та ринкових вимог, внутрішні й зовнішні інструменти гарантування якості університетської освіти, підготовка англомовних програм навчання, організація академічної мобільності студентів. Окремим напрямком программи стажування стало обговорення створення майбутніх спільних проектів в напрямках алтернативних джерел енергії і мехатронних систем.

стамбул 1

IMG_20180418_164157 IMG_20180416_113456